KONST / Litografier / Färglitografi 13138223
nr 1313 8223
Mikael Frygelius
(1952-2001), Sverige
Färglitografi, Sturebadet. Signerad, numrerad 51/180. Motivet: 49x56cm
Mikael Frygelius, svensk målare född i Kristinehamn 1952, död i Stockholm 2001.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 16 mars 2020
kl 18:51:07
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
350 kr
Mikael Frygelius
Läs mer om Mikael Frygelius